Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Kurczaczek i Roślinka. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Kurczaczek i Roślinka

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Kurczaczek i Roślinka"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Kurczaczek i Roślinka"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ten kurczaczek musi donieść roślinkę do swego domu. Szklana kula z roślinką w środku jest przywiązana do kurczaczka za pomocą sznureczka. Kiedy przejdziesz obok ikonki z plusem, sznureczek stanie się dłuższy, ikonka z minusem w środku powoduje skrócenie sznurka. Kiedy skorzystasz z hełmu ze śmigłem będziesz mógł kawałek przelecieć i tak długo, do kiedy wystarczy Ci benzyny. Kiedy w powietrzu pojawią się gwiazdki, musisz je wszystkie wyzbierać, a to pomoże Ci przejść na wyższy poziom. Czasem, aby dostać się w pewne miejsca, trzeba klikać na różne przyciski. Kiedy uda Ci się nastraszyć zajączki (głośno krzycząc) dojdziesz do miejsc, które normalnie byłyby dla Ciebie za małe. Powodzenia!

Sterowanie grą

Kliknij na strzałkę w górę, aby podskoczyć lub latać. Skorzystaj ze strzałki w dół, aby krzyknąć i w ten sposób skomunikować się z otoczeniem. Kliknij na belkę spacji lub na Enter, aby przejść na następny poziom.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/take-seedling-home.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Kurczaczek i Roślinka Little Game