Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Kryształy i Biegnący. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Kryształy i Biegnący


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Kryształy i biegnący to ciekawa gra, w której możesz wykorzystać swą sprawność. Gra zawiera 24 poziomy. Przeprawiasz się w niej przez kryształowy korytarz pełen niebezpieczeństw. Czasem trafiasz na blokady w formie niebieskich kryształów. Wejdź w nie, przekręć i dzięki temu wyjdziesz z niego po innej stronie. Żółte kryształy kręcą się samoistnie. Musisz więc w odpowiednim czasie wejść do niego, a potem wyjść. Zbieraj monety, wejdź do łódki, która przeprowadzi Cię na inny poziom, kliknij na spację, aby odpłynąć. Czasem trafisz na ludzi, którzy poproszą Cię o pomoc. Kiedy im pomożesz otrzymasz dodatkowe punkty. Klucze, które miejmy nadzieję uda Ci się znaleźć, otworzą drzwi o tym samym kolorze. Rób co potrafisz, aby dojść do poziomu 24!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek aby się poruszać. Klknij na spację, aby pokręcić niebieskimi kryształami. Klikanie na Ctrl lub X to umieszczenie bomby. Kiedy klikniesz na Z możesz zrobić zbliżenie poziomu.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect/crystal_runner.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Kryształy i Biegnący Little Game