Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Kraj Lam. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Kraj Lam

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Kraj Lam"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Kraj Lam"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Pewnego dnia na świat Lamaland spadł złoty meteor, który przysypał wszysko, włączając w to lamy złotym pyłem. Przez to stracili w jednym momencie swą możliwość poruszania się. Jesteś jedyną osobą, która nie została przysypana złotym pyłem, ale za to zostałeś zdmuchnięty do innego otoczenia, 8 światów dalej. Chcesz wrócić do swego świata i wyruszasz w drogę. Zbieraj po drodze okruchy złota. W 'dymkach' podawane są podpowiedzi, oczka zawierają powerupsy, a droga w stronę przejścia, gdzie chcesz się dostać wskazywana jest przez gwiazdę. Powodzenia!

Sterowanie grą

Strzałki w prawo i w lewo sterują poruszaniem się, strzałka w górę to skakanie.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/vertigo_gravity-llama.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Kraj Lam Little Game