Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Kit i Octopod. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Kit i Octopod

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zakochany Octopod chce do swej przyjaciółki! Wściekła panda oddzieliła brutalnie zakochanych od siebie i teraz ośmionożne stworzenie ogromnie tęskni za swoją drugą połową. Możesz im pomóc: włóż stworzenie na swoją głowę i zabierz do przyjaciółki. Możesz ją strącić z głowy, aby wykonać różne czynności, np. popsuć szyki rycerzom. Oczywiści rycerzy możesz też zgładzić. Kiedy po drodze zlikwidujesz skrzynie to jeszcze lepiej, dostaniesz za to dodatkowe kieszonkowe. Przez przeszkody możesz przeskakiwać, ale również możliwym jest wspinanie się po murach, jeżeli nie uda się przez niego przeskoczyć.

Sterowanie grą

Poruszać się możesz dzięki strzałkom, za pomocą A dokonasz napaści, dzięki S podskoczysz, D to rzucenie Octopodem. Kombinacja D ze strzałką w górę powoduje wzniesienie się Octopoda. Dzięki strzałce w górę można się wspinać po ścianach.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect_and_avoid/octopod.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Kit i Octopod Little Game