Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Kaktus McCoy 2. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Kaktus McCoy 2


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
9.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Po tym jak Kaktus McCoy znalazł zielony kaktus, okazało się, że jest więcej grabieżców w polu widzenia! Dokładnie w momencie, kiedy zaczyna się walka o kaktus, nadciąga wszystko nieczcząca gwoździowa kula. Kaktus McCoy i i nieznana poszukiwaczka skarbów uciekają. Poszukiwaczka skarbów okazuje się być Ellą Windstorm i razem udają się na poszukiwanie skarbów. W kaktusie ukryta jest mapa. Ella pochodzi z plemienia Volados. Nagle para zostaje napadnięta przez bandytów i Kaktus McCoy bedzie musiał udać się dalej sam na poszukiwanie skarbu, ale z mapa w reku!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałke w lewo lub prawo, aby się poruszać. Kliknij na A, aby podskoczyć w górę lub na S, aby wykonać napaść. Chcąc jednak skoczyć w dół, należy kliknąć jednocześnie na A jak i na strzałkę w dół. Kliknij na strzałkę w dół, chcąc podnieść broń. Łącz strzałkę w góręz S chcąc coś rzucić lub strzalać w górę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/cactus_mccoy_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Kaktus McCoy 2 Little Game