Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Jenna. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Jenna

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Jenna"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Jenna"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Udaj się z Jenną w podróż pełną przygód i spróbuj odszukać 10 złotych posążków. To oczywiście nie takie łatwe jakby się wydawało, bo po drodze spotkasz strasznych wrogów, jak nieprzyjemne ptaki czy węże. Na każdym poziomie jest też wiele pułapek, musisz więc szybko reagować, aby się nie uszkodzić i dojść do końca poziomu zanim skończy się przeznaczony na to czas. Między poziomami udaj się do wioski, aby zmagazynować skarby lub je sprzedać i kupić różne niezbędne rzeczy. Powodzenia!

Sterowanie grą

W tę grę możesz zagrać za pomocą myszki. Steruj Jenną za pomocą strzałek na każdym poziomie. Możesz chodzić, biegać, skakać, skakać w dal i zatrzymać się.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/jenna.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Jenna Little Game