Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Harry Quantum 2. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Harry Quantum 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Harry Quantum 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Harry Quantum 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Udaj się razem z inspektorem Harry'm Quantum na poszukiwania! W tym wydaniu Harry będzie robił co może, aby oczyścić imię zapaśnika SuperBurro. Ktoś ukradł rzeczy z muzeum Red Town i ta osoba udaje SuperBurro. Harry zabiera się sprytnie do pracy: zbiera przedmioty i kody, które potem wykorzystuje, aby na przykład wyprowadzić na manowce agenta policji lub dozorcę. Staraj się zbierać punkty bonusowe 'pips'.

Sterowanie grą

W tę grę przygodową i w odszukiwanie zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/find_the_way/harry_quantum_2_unmasked.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Harry Quantum 2 Little Game