Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Epic Battle Fantasy 4. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Epic Battle Fantasy 4


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Bohaterowie z Epic Battle Fantasy, Matt, Natalie i Lance właściwie zamienili się z prawdziwych bohaterów w nikczemników i łotrów. Fakt, że w poprzednich odcinkach uratowali świat przed upadkiem doprowadził do tego, że stali się aroganccy i zbyt pewni siebie oraz spowodował, że zaczęli przywłaszczać sobie rzeczy, które właściwie do nich nie należą. Nie stają się dzięki temu ulubieńcami otoczenia! Również nie dla Anny, która zauważyła, że z jej kraju zniknął bardzo szczególny kamień szlachetny. Anna przypuszcza, że winnemu tego jest heroiczna trójka i chce wdać się z nimi w potyczki. Jednak rzeczywistość wygląda inaczej i w końcu wszyscy, również tym razem udają się wspólnie na walkę ze złem. Walki są turowe, więc Ty i Twój wróg robicie po kolei i na zmianę strategiczny ruch w grze. Po każdej walce zarobisz Ability Points. Jak w każdej innej grze RPG ważnym jest kupowanie nowej, lepszej broni i wchodzenie na wyższe poziomy. Powodzenia!

Sterowanie grą

W tę grę zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/rpg/epic_battle_fantasy_4.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Epic Battle Fantasy 4 Little Game