Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Czarodziej Charlie. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Czarodziej Charlie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Czarodziej Charlie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Czarodziej Charlie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Charlie dowiaduje się od swego Mistrza, że został wybrany, aby wypełnić bardzo specjalną misję. Ale zanim ma szansę wypytać Mistrza o szczgóły, ten zostaje zamordowany. Do tego Chrliemu przypisuje się winę zagłady Mistrza, ponieważ był on jego uczniem. Mieszkańcy wioski dają mu 15 dni na udowodnienie, że jest niewinny, inaczej zostanie na zawsze uwięziony. Charlie udaje się więc na poszukiwanie zabójcy człowieka, od którego tak wiele się nauczył. Duch Mistrza mu w tym pomaga: okazuje się, że podejrzanym jest Marquen, dawny uczeń, któremu zależało tylko na władzy. Marquen ma zamiar zgładzić całą wioskę i Charlie udaje się w drogę, aby uratować meszkańców.

Sterowanie grą

Aby się poruszać korzystaj ze strzałek, skakanie odbywa się dzięki S. Kliknij na D aby strzelić. Chcąc wspiąć się na mur kliknij jednocześnie na strzałkę w prawo i na S. Chcąc przeskoczyć ze ściany na ścianę klikaj na strzałki w prawo/lewo jednocześnie skacząc. Sprint wykonasz klikając na strzałkę w dół i w prawo.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/epic_charlie.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Czarodziej Charlie Little Game