Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Czarny Rycerz. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Czarny Rycerz

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Czarny Rycerz"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Czarny Rycerz"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś Czarnym Rycerzem i Twoim zadaniem jest zbieranie podatków dla Króla. Postaraj się zebrać jak najwięcej pieniędzy. Gotówkę wykorzystaj na zakup nowych rzeczy w sklepie.

Sterowanie grą

W tę grę możesz zagrać za pomocą myszki. Klikaj aby uderzać. Im dłużej trzymać będziesz wciśnięty przycisk myszki, tym mocniej będziesz uderzać.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/blackknight.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Czarny Rycerz Little Game