Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Cube Droid W Akcji. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Cube Droid W Akcji


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Przestrzeń kosmiczna została zaśmiecona metalowymi klocami rozrzuconymi przez obcy statek kosmiczny. Tylko jedna planeta nie została nimi pokryta. Planeta na której mieszka szef- stary robot na emeryturze- Cube Droid. Postanawia on udać się w przestrzeń kosmiczną, aby uporządkować śmieci! Jest do uporządkowania 6 planet, a do przejścia 6 poziomów. Po drodze musisz zbierać baterie i wracać do swojej kapsuły, aby udać się na następny poziom lub na następną planetę. Po drodze natrafi robot na różne niebezpieczeństwa jak armaty i wieże laserowe, więc należy dobrze uważać w jakiej kolejności przestawia się metalowe kloce, aby pozostawać w bezpieczeństwie. Każdy poziom ma swoje reguły gry, które zostaną wyjaśnione po drodze. Ciekawa gra, w której robot Cube Droid przemieszcza się z planety na planetę i z poziomu na poziom, aby wypełnić swą misję.

Sterowanie grą

Aby się poruszać korzystaj ze strzałek.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/cube_droid_saves_the_galaxy.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Cube Droid W Akcji Little Game