Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Cube Droid W Akcji. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Cube Droid W Akcji

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Cube Droid W Akcji"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Cube Droid W Akcji"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Przestrzeń kosmiczna została zaśmiecona metalowymi klocami rozrzuconymi przez obcy statek kosmiczny. Tylko jedna planeta nie została nimi pokryta. Planeta na której mieszka szef- stary robot na emeryturze- Cube Droid. Postanawia on udać się w przestrzeń kosmiczną, aby uporządkować śmieci! Jest do uporządkowania 6 planet, a do przejścia 6 poziomów. Po drodze musisz zbierać baterie i wracać do swojej kapsuły, aby udać się na następny poziom lub na następną planetę. Po drodze natrafi robot na różne niebezpieczeństwa jak armaty i wieże laserowe, więc należy dobrze uważać w jakiej kolejności przestawia się metalowe kloce, aby pozostawać w bezpieczeństwie. Każdy poziom ma swoje reguły gry, które zostaną wyjaśnione po drodze. Ciekawa gra, w której robot Cube Droid przemieszcza się z planety na planetę i z poziomu na poziom, aby wypełnić swą misję.

Sterowanie grą

Aby się poruszać korzystaj ze strzałek.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/cube_droid_saves_the_galaxy.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Cube Droid W Akcji Little Game