Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Cień Twego Ninja 2. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Cień Twego Ninja 2


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ninja pędzi przez noc, z misją wykonania różnych zadań. Na każdym poziomie otrzymuje jakiś cel: pierwszy cel to na przykład uratowanie mieszkańców wioski i odnalezienie skarbu, który został skradziony przez wrogi klan samurajów. Kiedy uda Ci się wejść w posiadanie niebieskiego kamienia szlachetnego, będziesz mógł na chwilę (3 sekundy) stać się niewidzialnym. Łapiąc czerwony kamień, możesz się zteleportować. Za pomocą kamienia pomarańczowego można wykonać super-skok. Łap różne bonusy, na przykład zwoje książek i dotrzyj do wyjście w całości!

Sterowanie grą

Korzystaj z WASD lub strzałek, aby się poruszać i skakać. Kliknij na X, aby przez 3 sekundy być niewdzialnym. Kliknij na belkę spacji, a następnie na jedną ze strzałek, aby poddać się teleportacji w wybranym przez Ciebie kierunku. Aby uwolnić więźniów, należy wklikać kombinację liter W, A, S i/lub D.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/ninjaman/shadow_of_the_ninja_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Cień Twego Ninja 2 Little Game