Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Checkpoint. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Checkpoint

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Checkpoint"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Checkpoint"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Przeciągnij tego człowieczka przez wszystkie poziomy i pokonaj wszystkie przeszkody, które napotkasz po drodze! Aby tego dokonać trzeba będzie czasem nieźle poćwiczyć umysł, bo niektóre przeszkody będa wydawały się nie do pokonania. Człowieczek będze musiał przejść obok różnych checkpoints, gdzie trzeba będzie skorzystać z dźwigni, aby przejść następnie na wyższy poziom.

Sterowanie grą

Korzystaj z WASD lub strzałek, aby się poruszać, a z belki spacji aby skoczyć. Chcąc zrobić sliding, kliknij na D+S lub na strzałki w lewo i w dół. Chcąc wspinać się po ścianach kliknij po kolei na W, potem na A i znów na W lub na strzałkę w górę, na strzałkę w lewo i znów na strzałkę w górę. Chcąc przerwać grę kliknij na P.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/checkpoint.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Checkpoint Little Game