Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Babcia Rasta. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Babcia Rasta


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś babcią Rastą, dzielną staruszką, która mieszka na obrzeżach pewnego amerykańskiego miasta. W dzielnicy tej jest niebezpiecznie, a celem babci jest zapędzić w okolicy porządek. Robi to zbierając portfele i trawkę i zanosząc ją na policję. Kiedy Babcia Rasta zbliży się do mamuta zaktywuje się checkpoint. Każdy, na kogo wskoczy zamieni się w normalnego obywatela. Serduszka to dodatkowe życie. Dużo przyjemności w tej liczącej 4 poziomy grze platformowej!

Sterowanie grą

Aby się poruszać korzystaj ze strzałek w prawo i w lewo. Kliknij na strzałkę w dół, aby otworzyć drzwi. Aby skoczyć kliknij na belkę spacji. Kiedy Babcia Rasta wskoczy na przykrywę rurociągu, podskoczy bardzo wysoko. Trzymaj wciśnięte strzałki w górę i w dół, aby wchodzić lub schodzić po drabinach.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect_and_avoid/rasta-gran.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Babcia Rasta Little Game