Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Aqua Boy. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Aqua Boy


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Małpa Albert dokonał sabotażu Twoich statków, ukrył gdzieś Twoje wyposażenie i zabrał Hełm Pathandor. Na szczęście masz swój kombinezon nurka i pistolet, których nie udało się skraść Albertowi. Udajesz się pod wodę na poszukiwanie hełmu. Po drodze napotykasz różne niebezpieczeństwa, jak na przykład ośmiornice i jeże morskie, które mogą zaszkodzić Twemu zdrowiu. Kiedy zbyt często się z nimi zetkniesz, możesz stracić zdrowie i trzeba będzie zaczynać od początku. Zanurkuj i zobacz co może przynieść Ci podwodny świat pełen przygód!

Sterowanie grą

Korzystaj z WASD, aby się poruszać i kliknij, aby strzelić. Aby strzelać możesz też korzystać ze strzałek, kiedy wcześniej opcję 'keyboard controls'. Kliknij na Q lub E, aby dokonać selekcji przedmiotu, na belkę spacji, aby z tego przedmiotu skorzystać i na M, aby wyświetlić mapę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/rpg/aqua_boy.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Aqua Boy Little Game