Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Adventure Story. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Adventure Story

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Adventure Story"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Adventure Story"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Twoja przyjaciółka została porwana czołgiem przez pewnego niewdzięcznika! Jedź po świecie pełnym wrogów, niebezpieczeństw i też monet i skrzyń ze skarbami i spróbuj ją uratować. Na każdym poziomie możesz zebrać 100 monet i 10 skrzyń. Skrzynie zawierają XP, dodatkową 'manę' lub dodatkowe zdrowie. Dzięki monetom kupisz nowe zaklęcia, lub z'upgradujesz stare. Dużo przyjemności w tej, liczącej 20 poziomów grze platformowej!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek, aby się poruszać. Kliknij na A, aby skoczyć: chcąc podskoczyć wyżej, przytrzymaj wciśnięty przycisk myszki. Kliknij na strzałkę w górę, a otworzysz skrzynię. Aby skorzystać z szabli, kliknij na S. A+strzałka w dół = skok na platformę położoną wyżej lub niżej. Strzałkę w dół można połączyć ze strzałką w prawo, a zdobędzie się możliwość czołgania się. Kliknij na D, a wykorzystasz zaklęcie.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/adventurestory.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Adventure Story Little Game