Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Acid Bunny 2. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Acid Bunny 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Acid Bunny 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Acid Bunny 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Mamy dalszy ciąg Acid Bunny! W części drugiej Acid Bunny jest śledzony przez jego traumy z młodości i przez nagle pojawiające się nieprzyjemne wspomnienia. Teraz ma uwierzyć w to jego przyjaciel Panda... i znów igła z nitką muszą przyjść z pomocą. Uzależnione rodzeństwo Acid Bunny ciągle chce uprzykrzyć mu życie. Wskakuj na nich lub zarzuć ich marchewkami, aby wyłączyć ich z gry. Zbieraj serduszka: to dodatkowe życia, które bardzo mogą się przydać w tym dziwnym świecie! Kiedy zaczniesz grać otrzymasz dodatkowe rozszerzone instrukcje. Dużo przyjemności!

Sterowanie grą

Strzałki = poruszanie się, A = rzucanie marchewkami, S = puszczanie przedmiotów.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/acid_bunny_episode_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Acid Bunny 2 Little Game