1 2 3 4
Reklama
Wydostań Się z Domu Duchów

Wydostań Się z Domu Duchów

Gry Przygodowe8,1Jak wydostać się teraz z tego domu duchów? Rozwiąż różne puzzle, dzięki czemu Twoja ucieczka stanie się możliwa. To zajmie Ci troszkę czasu!
Piracki Statek Scooby Doo

Piracki Statek Scooby Doo

Gry Przygodowe7,7Scooby Doo i Shaggy siedzą na statku pirackim i próbują wykonać z powodzeniem wszyskie zadania. Pomożesz im w tym?
Fancy Pants 2

Fancy Pants 2

Gry Przygodowe5,4Zbierz wszystkie muszle ślimaków, uważaj na pająki i zbierz jak najwięcej punktów.
Ocaleni

Ocaleni

Gry Przygodowe6,6Tych dwoje śmiałków próbuje utorować sobie drogę przez miasto pełne siejących zniszczenie zombie. Czy możesz pomóc im znaleźć wyjście z każdego poziomu w tej strategicznej grze akcji? Muszą współpracować ze sobą, aby zwiać przed hordami...
Hopper 5

Hopper 5

Gry Przygodowe5,5Pomóż Hopperowi wejść na szczyt góry! Łap na każdym poziomie czerwone piłki, aby dzięki temu uwidoczniła się gwiazda, dzięki której otwiera się przejście na następny poziom. Pozostawaj z daleka od wrogów, bo jeśli Ci się to nie uda,...
LEGO Ninjago Rush

LEGO Ninjago Rush

Gry Przygodowe6,3Zbierz wszystkie miecze i wybierz się na wielki turniej, by stanąć do walki przeciw nieznanym dotąd mistrzom żywiołów, z których każdy ma własne, niepowtarzalne umiejętności. Awansuj swoich bohaterów na kolejne poziomy. Im częściej będą...
Miecze i sandały 3

Miecze i sandały 3

Gry Przygodowe5,7Spróbuj w tej grze wygrać wszystkie pojedynki aby nazbierać jak najwięcej pieniędzy. Za pieniądze można kupić nowe rzeczy...
Wyścig chomików 2

Wyścig chomików 2

Gry Przygodowe7,8Pomóż chomikowi Harry'emu budować tunele przez 5 poziomów, tak aby bezpiecznie mógł wrócić do domu. Uważaj na kota!
Sonic 2

Sonic 2

Gry Przygodowe5,9Kolejne przygody sympatycznego Sonica!
Śnieżny Wyścig

Śnieżny Wyścig

Gry Przygodowe6,2Yeti chce przejść z jednego iglo do drugiego. Biegnij po śniegu, ślizgaj się na lodzie i przewracaj jak najwięcej pingwinów. Żeby przewrócić dużego pingwina musisz być bardzo rozpędzonym, inaczej stracisz życie. Dużo przyjemności!
Wyścig chomików 3

Wyścig chomików 3

Gry Przygodowe7,2Pomóż temu chomikowi zmiażdżyć wszystkich wrogów. Uważaj na żaby i nie jeźdź po roślinach. Weź miskę Harry'ego, kiedy wrogowie są zmiażdżeni.
Bob Budowniczy Klei

Bob Budowniczy Klei

Gry Przygodowe3Kicia próbuję upolować muchę i przewraca przy tym dzbanki i garnki. Pomożesz Bobowi posklejać kawałki?
Bob Budowniczy Zamówienia

Bob Budowniczy Zamówienia

Gry Przygodowe3,2Pomóż Koparce zebrać wszystkie paczki za pomocą podnośnika.
Zbuduj Swoją Wyspę

Zbuduj Swoją Wyspę

Gry Przygodowe7,2Klikaj na panele w odpowiedniej kolejności, aby obiekty mogły rosnąć i uzyskiwać kolejne poziomy rozwoju.
Bob Budowniczy Sprzątanie

Bob Budowniczy Sprzątanie

Gry Przygodowe2W tej grze pomagasz Bobowi posprzątać jego szopę z narzędziami. Bob był dziś tak zajęty że nie dał rady posprzątać narzędzi. Odłóż narzędzia na miejsca, które wskazuje Bob.
Fancy Pants 1

Fancy Pants 1

Gry Przygodowe4,8Weź udział w niesamowitych przygodach Pana Fancy!
Kopaczek

Kopaczek

Gry Przygodowe6,5Kopaczek posiada super-wiertło, dzięki któremu może przewiercić się przez różne rodzaje gruntu, poszukując skarbów i bonusy. Ma też możliwość zamontowania radaru, co pomoże w zlokalizowaniu niewidocznych skarbów: wykorzystaj ten środek,...
MM'y

MM'y

Gry Przygodowe6Mini M M'y zniknęły! Udaj się z Redem, Yellow lub Green na wyprawę pełną przygód, aby je odnaleźć. Zbieraj po drodze M M'y i punkty bonusowe, dające wysokie wyniki, otwieraj pudła i wskakuj na nieprzyjaciół, aby ich unieszkodliwić. Dużo...
LEGO Friends Basen

LEGO Friends Basen

Gry Przygodowe4,9Jest gorąco na zewnątrz, a Ty siedzisz sobie przepysznie w swoim basenie LEGO. Czas na mecz koszykówki w wodzie! Spróbuj umieścić piłkę w koszu tak często, jak to jest możliwe w tej sportowej grze "LEGO Basen"!
Spacer w parku

Spacer w parku

Gry Przygodowe3,7W tej zabawnej grze jesteś psem. Zadbaj o to, by Dziadek Be pokonał bezpiecznie poziom? Powodzenia!
Konik morski

Konik morski

Gry Przygodowe3,5Zbierz wszystkie podwodne skarby i przejdź do następnego poziomu!
Wojna Morska

Wojna Morska

Gry Przygodowe4,9Master and Commander to gra filmowa, w której celem jest wykorzystanie armaty do zatopienia przeciwnika.
Tworzenie Dzieciaczków

Tworzenie Dzieciaczków

Gry Przygodowe4,6Twórz dzieciaczki z rudowłosymi ludźmi tak aby zwiększyła się liczba rudowłosej populacji! Kiedy już stworzysz dostateczną liczbę rudowłosych dzieci musisz wrócić do domu aby przejść na następny poziom.
Arcane TSC 3

Arcane TSC 3

Gry Przygodowe6,2Część 3.: W tej części musisz odkryć tajemnicę na łodzi!
Steppen Wolf 8

Steppen Wolf 8

Gry Przygodowe7,5Musisz odnaleźć bestię ukrytą gdzieś w górach i przynieść jej krew!
Arcane TSC 5

Arcane TSC 5

Gry Przygodowe5,7Część 5.: Spróbuj rozwikłać jak najszybciej tę zagadkę!
Ohydne Więzienie

Ohydne Więzienie

Gry Przygodowe8,1Wydostań się z obrzydliwego więzienia zanim dołożą Ci nowego współmieszkańca celi! Odszukaj różne przedmioty, które mogą Ci w tym pomóc.
Steppen Wolf 12

Steppen Wolf 12

Gry Przygodowe6,9Musisz odnaleźć kasetę wideo z dowodami dotyczącymi tajnego eksperymentu!
Jaki Wampir Taki Syn

Jaki Wampir Taki Syn

Gry Przygodowe7,1Kiedy mama Dracula rodzi syna, okazuje się, że to nie wampir, ale urodziło się po prostu dziecko ludzkie! Mające na imię Jordan. Wampiry z okolicy coś wyczuwają i mają na niego ochotę. Możesz pomóc Jordanowi wydostać się z tej żądnej krwi...
1 2 3 4

Gry - Gry Przygodowe Little Game